Wedstrijduitslagen

Klik hier als je meer wilt weten over de niveauindeling bij wedstrijden. Meer informatie en uitslagen zijn te vinden op de website van de KNGU, de website van District Midwest en de website van Rayon Zaanstreek-Waterland, waar K&V onder valt.

Onderlinge Wedstrijden

Geplaatst op 23 april 2018

De volledige uitslagtabellen zijn hier te bekijken.

Ringzwaaiwedstrijden 2018

Geplaatst op 14 april 2018

De volledige uitslag van de ringzwaaiwedstrijden 2018 is hier te vinden.

3e Competitie & Recreatie Wedstrijden

Geplaatst op 24 maart 2018

Zaterdag 24 maart 2018:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Pré-instap D2 Emilie Weesie
Juul Thijssen 6
Mikki Kieft 8
Jemelly Poeteki 15
Nena Slobbe 15
Charlotte Wieringa 15
Instap D2 Isabelle Gnimavo 4
Vivienne Gnimavo 12
Pupil 1 D2 Nashaira Hardenberg 6
Jeugd 2 F Tessa Mouwen
Junior G Denise Beerendonk 4
Jacinta van Wijk 6
Arazhelis Adamson 9
Junior E Kira Mantel 10
Eva Veltman 22
Noortje Stam 22
Senior D Floor Eline Zilver
Bente v.d. Velden 14

Rayon Kampioen:

  • Floor Eline Zilver
  • Emilie Weesie

Zondag 25 maart 2018:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Instap D1 Sanne Mouwen 5
Pupil 2 D2 Kiki van der Vlis 4
Esmee Weesie 12
Pupil 2 D1 Geertje-Marie Marijnissen 5
Jeugd 1 D2 Marit Siepel 12
Pré-instap 1 RV Sem Mila Kleijn 7
Pupil 1 RV Megan Clijdesdale
Laura Konijn 4
Jennifer de Vries 6
Anne Konijn 7
Pupil 2 RV Lishayvey Johannes 4
Jeugd 1 RK Denise Antoni
Demi Man
Vanessa Offei

2e Competitie & Recreatie Wedstrijden

Geplaatst op 27 januari 2018

Zaterdag 27 januari 2018:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Pré-instap D2 Jemelly Poeteki
Charlotte Wieringa 4
Juul Thijssen 5
Emilie Weesie 8
Mikki Kieft 12
Nena Slobbe 17
Instap D2 Isabelle Gnimova 5
Vivienne Gnimova 8
Pupil 1 D2 Nashaira Hardenberg 6
Jeugd 2 F Tessa Mouwen 5
Junior G Denise Beerendonk
Arazhelis Adamson 7
Jacinta van Wijk 8
Junior E Kira Mantel 5
Eva Veltman 23
Noortje Stam 24
Senior D Floor Eline Zilver
Bente v.d. Velden 16

Zondag 28 januari 2018:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Instap D1 Sanne Mouwen 4
Pupil 2 D2 Esmee Weesie 8
Kiki van der Vlis 10
Pupil 2 D1 Geertje-Marie Marijnissen 8
Jeugd 1 D2 Marit Siepel 10
Pupil 1 en 2 RV Anne Konijn
Jennifer de Vries 4
Megan Clijdesdale 5
Laura Konijn 6
Jeugd 1 RK Denise Antoni
Vanessa Offei
Junior RK Bente van Geest

1e Competitie & Recreatie Wedstrijden

Geplaatst op 25 november 2017

Zaterdag 25 november 2017:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Pré-instap D2 Emilie Weesie
Jemelly Poeteki 6
Charlotte Wieringa 8
Mikki Kieft 9
Juul Thijssen 13
Instap D2 Isabelle Gnimavo
Vivienne Gnimavo 4
Pupil 1 D2 Nashaira Hardenberg
Jeugd 2 F Tessa Mouwen 6
Junior E Kira Mantel 4
Noortje Stam 11
Eva Veltman 24
Junior G Denise Beerendonk 7
Arazhelis Adamson 8
Jacinta van Wijk 9
Senior D Floor Eline Zilver
Bente v.d Velden 14

Zondag 26 november 2017:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Instap D1 Sanne Mouwen 7
Pupil 2 D2 Kiki van der Vlis
Esmee Weesie 17
Pupil 2 D1 Geertje-Marie Marijnissen 12
Jeugd 1 D2 Marit Siepel 9
Pré-instap 2 RV Sem Mila Kleijn 7
Pupil 1 RV Megan Clijdesdale
Anne Konijn 4
Daphne Blom 9
Jennifer de Vries 12
Laura Konijn 13
Jeugd 1 en 2 RK Denise Antoni
Demi Man
Venessa Offei
Meya van Bentum 5
Feline Kalkhoven 6
Junior RK Bente van Geest 4

Winnaars van de Onderlinge Wedstrijden

Geplaatst op 21 mei 2017

Wedstrijd 1

Locatie Winnaars Naam Totaal punten
Westerwatering 1 Naomi Linsey Fritzen 34.3
Daphne Stuten 33.8
Jil Asselman 33.2
Westerwatering 2 Naomi Feline Kalkhoven 37.5
Lishayvey Johannes 34.2
Anne Konijn 33.8
Schaarsven 1 Albert Daphne Blom 33.8
Jennifer de Vries 33.6
Chavally Recanatini 33.5
Schaarsven 2 Albert Lisa Out 32.5
Fleur Blom 32.6
Chamany Recanatini 31.9
Pannerood 1 Monique Elaha Amini 33.3
Nitaniya Westfa 33.2
Fee van Beekhuizen 33.1
Pannerood 2 Monique Loïs de Jong 35.6
Jowita Dawidowicz 33.2
De-Jay van den Berg 32.8
De Greep 1 Chantal Sena Turkmen 34.1
Nikki van Rees 33.4
Amber Koning 33.1
De Greep 2 Chantal Madelief Postma 36.8
Maxime Pinkse 33.5
Aya Baaziz 33.3

Wedstrijd 2

Locatie Winnaars Naam Totaal punten
Sabrina Bente van Geest 35.9
Meya van Bentum 33.6
Megan Clijdesdale 33.2
Sophie Visscher 33.2
Et Buut Stephanie Kimia van der Pol 34.4
Marissa Lenaarts 34.1
Dna Edelman 33.5
De Greep Albert 1 Felicia Hamelink 34.3
De Greep Albert 2 Colin Nilesen 36.9
Lucas Pinkse 34.3
Tijler Verweij 33.1
Pannerood 4 Monique Julia Jongejans 37.0
Mela Nazimi 35.9
Vanessa Offei 35.7
Pinkstraat 1 Andries Mandy Slootweg 34.2
Jenah Verhoeks 34.0
Isabella Corona 32.9
Pinkstraat 2 Andries Anne Haak 33.7
De Tref 1 Anouk Sem Kleijn 33.8
Bodil Hokke 33.1
Medina Heurter 32.9
De Tref 2 Anouk Azra Cengiz (zeynep) 35.0
Alissa Grootfaam 34.1
Fenna Deelstra 33.4

De volledige uitslagtabellen zijn hier te bekijken.

Toestelkampioenschappen

Geplaatst op 14 mei 2017

Leeftijdscategorie Niveau Naam Sprong Brug Balk Vloer
Pupil 1 D1 Geertje-Marie Marijnissen 19e 19e 11e 12e
Jeugd 2 F Jessica Pinto Monteiro - 9e 6e
Kira Mantel 4e
Yasmine Ben Amer - 12e
Jeugd 1 D1 Tessa Mouwen 9e 13e 16e 11e
Junior E Bente v.d. Velden 13e 19e 13e 14e
Eva Veltman - 17e 17e 17e
Floor Eline Zilver 5e 5e
Noortje Stam 14e 15e 12e 18e

Regiokampioenschappen D3 en 6e divisie

Geplaatst op 13 mei 2017

Leeftijdscategorie Niveau Supplement Turnsters Ranking Punten
Junior Div. 6 G Mandy Holwedel 16e 40.950

Regiokampioenschappen 4e en 5e divisie

Geplaatst op 9 april 2017

Leeftijdscategorie Niveau Supplement Turnsters Ranking Punten
Jeugd 2 Div. 4 F Kira Mantel 8e 43.425
Yasmine Ben Amer 34e 37.050
Junior Div. 4 E Floor Eline Zilver 5e 44.975

Winnaars Ringenwedstrijd 2017

Geplaatst op 1 april 2017

Leeftijdscategorie Niveau Turnster Plaats
Pupil 10 Mandy Holwedel
Senior 10 Kim Veltman
Jeugd 2 14 Kira Mantel
Junior 14 Julia Jongejans
Pupil 14 Marit Siepel
Jeugd 1 14 Meya van Bentum

3e Competitie & Recreatie Wedstrijden

Geplaatst op 21 maart 2017

Zaterdag 4 maart 2017:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Jeugd 2 F Kira Mantel
Jessica Pinto Monteiro 4
Yasmine Ben Amer 11
Senior F Stephanie Bleeker
Kim Veltman 5
Junior G Mandy Holwedel
Junior E Floor Eline Zilver
Bente v.d. Velden 14
Eva Veltman 20

Zondag 5 maart 2017:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Instap RV Anne Konijn 5
Laura Konijn 8
Pupil 2 RV Madelief Postma
Denise Antoni
Feline Kalkhoven 5
Jeugd 1 RK Maxine Pinkse
Meya van Bentum 5
Jeugd 2 RK Denise Beerendonk
Jacinta van Wijk
Bente van Geest 7

2e Competitie & Recreatie Wedstrijden

Geplaatst op 12 februari 2017

Zaterdag 28 januari 2017:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Senior F Kim Veltman 5
Jeugd 2 F Kira Mantel 5
Yasmine Ben Amer 9
Jessica Ointo Monteiro 13
Junior G Mandy Holwedel
Junior E Floor Zilver
Noortje Stam 13
Bente v.d. Velden 18

Zondag 29 januari 2017:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Instap RV Anne Konijn 7
Laura Konijn 9
Pupil 2 RV Madelief Postma
Denise Antoni
Feline Kalkhoven 8
Jeugd 1 RK Meya van Bentum
Jeugd 2 / Junior / Senior RK Denise Beerendonk
Jacinta van Wijk

1e Competitie & Recreatie Wedstrijden

Geplaatst op 3 december 2016

Zaterdag 26 november 2016:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Jeugd 2 F Yasmine Ben Amer 5
Kira Mantel 8
Jessica Pinto Monteiro 13
Senior F Stephanie Bleeker 4
Kim Veltman 5
Junior G Many Holwedel
Senior G Roos Hoorn
Junior E Floor Eline Zilver
Noortje Stam 14
Eva Veltman 16
Bente v.d. Velden 20

Zondag 27 november 2016:

Leeftijdscategorie Niveau Naam Plaats
Pupil2 Recreatie Voorgeschreven Madelief Postma
Denise Antoni 4
Feline Kalkhoven 5
Jeugd 1 Recreatie Keuze Meya van Bentum 5
Maxine Pinkse 6
Jeugd 2 Recreatie Keuze Jacinta van Wijk
Denise Beerendonk

Winnaars Ringenwedstrijd

Geplaatst op 26 april 2016

Leeftijdscategorie Niveau Turnsters Plaats
Pupil 2 14 Meya van Bentum
Pupil 1 15 Wytske Gabel
Jeugd 1 15 Aurika Koster
Jeugd 1 14 Kira Mantel
Leeftijdscategorie Niveau Turnsters Plaats
Junior 12 Chris Houtkooper
Senior 12 Sabine Werner
Senior 11 Esther Nieuwenhuizen
Pupil 1 14 Marit Siepel
Isa Game
Jeugd 2 14 Eva Veltman
Felisa Munöz Luis
Senior 14 Ilonka van Galen
Jeugd 1 12 Hilal Kaai

Hier kunt u de cijfers van alle deelnemers vinden.

Regiokampioenschappen D3 en 6e divisie

Geplaatst op 25 april 2016

Leeftijdscategorie Niveau Supplement Turnsters Ranking Punten
Jeugd 2 div. 6 H Mandy Holwedel 15e 39.550
Senior div. 6 F Kim Veltman 20e 39.575

Regiokampioenschappen 4e en 5e divisie

Geplaatst op 18 april 2016

Leeftijdscategorie Niveau Supplement Turnsters Ranking Punten
Jeugd 2 div. 4 F Noortje Stam 32e 39.450
Junior div. 4 E Floor Zilver 44.900
Chris Houtkooper 18e 43.025

Uitslagen Toestelkampioenschappen

Geplaatst op 11 april 2016

Leeftijdscategorie Niveau Turnsters Sprong Brug Balk Vloer
Jeugd 1 D1 Kira Mantel 6e 11e 10e
Jessica Pinto Monteiro 21e 13e 14e 16e
Yasmine Ben Amer 5e 21e 9e 18e
Jeugd 2 F Eva Veltman 11e 7e 15e 15e
Noortje Stam 10e 10e 11e 11e
Pupil 1 D1 Wytske Gabel 27e 25e 27e 27e
Junior E Floor Zilver 4e 4e 4e 7e
Chris Houtkoper 9e 7e 5e
Bente v.d. Velden 16e 18e 17e 20e

Winnaars van de Onderlinge Wedstrijden

Geplaatst op 9 april 2016

Wedstrijd 1 9:30-11:00

Locatie Winnaars Naam Totaal punten
Pinkstraat 1 Jacintha van Wijk 34.1
Denise Beerendock 33.3
Pinkstraat 2 Marit Siepel 30.8
Esmee Weesie 30.7
Mikki Thille 30.1
Selectie 1 Denise Salomons 37.2
Eline van den Berg 36.9
Zoeker Fleur de Ronde 32.5
Et Buut Nikkie Spijker 33.5
Marissa Lenaarts 30.3
Pannerood 1 Bodil Hokke 32.2
Senna Looman 32.1
Jowita Dawidowicz 31.3
Pannerood 2 Sanne Mouwen 33.8
Chloë van Dam 32.9
Loïs van Jong 32.9
De-jay van de Berg 32.0
De Greep 1 (juf Chantal) Mila Eshuijs 33.9
Kalf 1 Linda de Vries 33.2
Kalf 2 Noa Jackson 35.8
Azra Cengiz 34.6
Tatum Hokke 33.5

Wedstrijd 2 11:00-12:30

Locatie Winnaars Naam Totaal punten
Schaarsven 1 Chaimae Ouarhis 31.3
Aya Baaziz 30.2
Elif Kepil 29.5
Schaarsven 2 Chavally Recanatini 31.0
Jennifer de Vries 30.2
de Greep Jongens Santiago Tijhuis 34.2
Boaz Koning 31.8
Leon van Vliet 31.2
Pannerood 3 Dana van der Vliet 33.0
Isa Game 31.9
Pannerood 4 Julia Jongejans 34.2
Tessa Mouwen 33.4
De Greep 2 (juf Chantal) Elsa Tol 36.1
Hilal Kaai 35.9
Westerwatering 1 Denise Antoni 33.7
Feline Kalkhoven 32.0
Westerwatering 2 Sophia Duijn 29.8

De volledige uitslagtabellen zijn hier en hier te bekijken.

Competitie

Geplaatst op 14 maart 2016

Zaterdag 12 maart:

leeftijdscatogorie niveau naam plaats
Senior E Chayenne Heilbron 8e
Pupil 1 (2e helft) D1 Wytske Gabel 16e
Junior E Chris Houtkooper
Floor Zilver 8e
Bente v.d. Velden 19e
Pupil 2(1e helft) D1 Pleun Emmelot 14e
Summer van Heijst 15e
Jeugd 2 F Eva Veltman 11e
Senior F Stephanie Bleeker
Kim Veltman 6e
Jeugd 1 D1 Kira Mantel 6e
Jessica Pinto Monteiro 14e
Yasmine Ben Amer 16e
Jeugd 2/ Junior/ Senior G Roos Hoorn
H Mandy Holwedel 4e
G Sabine Werner 7e

Zondag 13 maart:

leeftijdscatogorie niveau naam plaats
Jeugd 1 D2 Hilal Kaai 11e
Instap RV Elsa Tol 5e
Kiki van der Vlis 6e
Pupil 1&2 RV Madelief Postma
Pupil 2 RV Isa Kluin
Maxine Pinkse 4e
Jeugd RK Denise Beerendonk
Jacinta van Wijk 5e